Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Institut Esthederm White System Anti Brown Patches Serum 9ml


Ürün kodu: #17137
Son kullanma tarihi:

Tüm Institut Esthederm Ürünleri

Bu ürünle birlikte 1,49 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
149,00 TL 149,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Institut Esthederm  Kahverengi Lekelere Karşı Serum - Institut Esthederm Anti-Spot Konsantre Hedefli
 
Özellikle pigmentasyon lekelerin lokal tedavisi için çok yüksek bir konsantrasyon ile formüle edilmiştir . Lekelerin büyüklüğünü ve yoğunluğunu giderek azaltır. Roll-on formatında hassas uygulama sağlar.
 
Yüksek oranda konsantre rengini açıcı maddeler ile, bu renk değişimi, özellikle serum lokalize tedavisi için tasarlanmıştır. Karanlık noktalar giderek küçülmeye ve solmaya başlar . Kullanışlı roll-on ile hassas uygulama ve optimum sonuçlar elde edilir
 
Cilt, parlak bir görünüme kavuşur.
Lokalize karanlık noktalar küçültmek ve solmaya başlar.
Cilt daha uzun süre genç kalır.
Melanin sentezini azaltır ve mevcut pigmentasyonu düzeltir.
 
Kullanım talimatları
Lokalize noktalara sabah ve akşam serum ile az miktarda uygulanır. Cilde hafifçe masaj yapın, sonra gece veya gündüz kremi ile takip edin. 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.