Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

İpana 3D White Ekstra Nane Ferahlığı 100 ml


Ürün kodu: #19377
Son kullanma tarihi:

Tüm İpana Ürünleri

Ferahlatıcı olmasının yanı sıra, diğer tüm 3D White diş macunları ile aynı beyazlatıcı etkiye sahiptir.

Bu ürünle birlikte 0,15 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
15,00 TL 15,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
İpana 3D White Ekstra Nane Ferahlığı 100 ml

Hayata güvenle açılın!

İpana 3D White Ekstra Ferah Nane Ferahlığı, nefesinizdeki ferahlığın 6 kata kadar daha uzun bir süre* devam etmesini sağlayan bir diş macunudur! Size güven verir ve harekete geçmeniz için cesaretlendirir. Ferahlatıcı olmasının yanı sıra, diğer tüm 3D White diş macunları ile aynı beyazlatıcı etkiye sahiptir.

Bu İpana diş macunu, ağzınızda etki gösteren 3D Ferahlık ajanlara ve beyazlatıcı parçacıklara sahiptir. Benzersiz mikro granüller sayesinde, dişleriniz üç boyutta mükemmel BEYAZLIK kazanır - önde, arkada ve hatta diş aralarında bile! Oral-B 3D Fresh diş fırçası ile birlikte kullanılması tavsiye edilir.

*düzenli olarak İpana 3DWhite kullanımı ile karşılaştırıldığında
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.