Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

İpana Diş Macunu 3 Boyutlu Beyazlık Çay Kahve İçenler İçin 100 ml


Ürün kodu: #19387
Son kullanma tarihi:

Tüm İpana Ürünleri

Fırçalama esnasında beyazlatıcı tanecikler görünür diş yüzeylerini sararak, dişlerinizin doğal beyazlığını geri kazanmasına yardımcı olur

Bu ürünle birlikte 0,15 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
14,65 TL 14,65 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
İpana Diş Macunu 3 Boyutlu Beyazlık Çay Kahve İçenler İçin 100 ml

Fırçalama esnasında beyazlatıcı tanecikler görünür diş yüzeylerini sararak, dişlerinizin doğal beyazlığını geri kazanmasına yardımcı olur ve çay kahve lekelerinin dişleriniz üzerinde birikmesini engeller. 

Dişlerinizin beyaz ve parlak olmasını mı istiyorsunuz? Sağlıklı ve güzel bir gülümseme isteyen herkes için. İpana beyazlatıcı diş macunu İpana 3 Boyutlu Beyazlık Çay, Kahve İçenler İçin ürününü sunar. 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.