Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

İpana Diş Macunu Komple 7 Bakım Hafif Nane 100 ml


Ürün kodu: #19381
Son kullanma tarihi:

Tüm İpana Ürünleri

Complete 7 tüm ağızda hızlı, kolay ve basit koruma sağlar

Bu ürünle birlikte 0,12 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
11,50 TL 11,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
İpana Diş Macunu Komple 7 Bakım Hafif Nane 100 ml

Complete 7 tüm ağızda hızlı, kolay ve basit koruma sağlar, böylece ağız sağlığınızla ilgili kaygı duymadan hayatın tadını çıkarabilirsiniz!İpana Complete Hafif Nane aroması, kullanımdan sonra hoş bir ferahlık hissi verir.

İpana, Complete 7 Hafif Nane Aroması diş macunu ile birlikte Oral-B Complete diş fırçasının kullanılmasını tavsiye eder.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.