Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

İpana Komple 7 Ekstra Ferah Ağız Bakım Suyu Etkili 100 ml


Ürün kodu: #19373
Son kullanma tarihi:

Tüm İpana Ürünleri

Benzersiz formülü sayesinde İpana Komple 7 diş macunu

Bu ürünle birlikte 0,12 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
11,50 TL 11,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
İpana Komple 7 Ekstra Ferah Ağız Bakım Suyu Etkili 100 ml

Yenilikçi bir diş macunu denemek ister misiniz? Benzersiz formülü sayesinde İpana Komple 7 diş macunu sunduğu tüm faydaları, ekstra ağız çalkalama bileşenleri ile birleştirir ve ağzınız için tam koruma sağlar. 

Ağız çalkalama suyu ilavesiyle, benzersiz 2'si 1 arada.Sağlıklı bir gülümseme ve ferah bir nefes mucizeler yaratabilir! Hem özgüveniniz, hem de sosyal hayatınız için. Gülüşünüzün daha da sağlıklı, nefesinizin de çok daha ferah olması için, diş macununuza ağız çalkalama suyu bileşenleri ekledik. Bu sayede hem ağzınızın tamamında koruma sağlayan, hem de ferahlıkta yeni bir boyut kazandıran yoğun nane patlaması deneyimi yaşayacaksınız .İpana Complete 7 + Ağız Bakım Suyu'nu her kullanışınızda gülüşünüz koruma altında ve nefesiniz daha ferah !
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.