Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Isis Pharma Bodytone Reveal Koyu Vücut Lekeleri İçin El Ve Vücut Kremi 100ml


Ürün kodu: #13427
Son kullanma tarihi:

Tüm Isis Pharma Ürünleri

Koyu Renkli Vücut Lekeleri İçin

Bu ürünle birlikte 1,75 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
175,00 TL 175,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
İsis Pharma Bodytone Reveal Body Moisturizer 100ml/ Koyu Renkli Vücut Lekeleri İçin Yenileyici ve Nemlendiricili Formül

Açıklama :

BODYTONE krem yağsız ve hafif formülü ile el ve vücuttaki koyu cilt lekelerinin giderilmesine yardımcı  olurken ayrıca cilde üst düzeyde nem kazandırır.Hafif formülü ile kolay ve konforlu bir kullanım sağlar.Formülünde leke açıcı etkisi olan %5 Glikolik asit ve %2 Alfa arbutin'in yanısıra nemlendirici etkiye sahip % 5 Karite Butter ve % Squalane yer alır.

Vücudun göğüs ,dekolte ,sırt,el üstü ,diz ,dirsek ,koltuk altı ,genital bölge gibi tüm bölgelerinde doğum,yaş güneş ,doğum kontrol hapı kullanımı gibi değişik sebeplerle oluşan koyu cilt lekelerinde ve renk düzensizliklerinde kullanılır.Düzenli kullanımı ile cildin normal rengine kavuşmasına ,rengini açılmasına ve renk düzensizliklerinin giderilmesine ve nemlendirilmesine yardımcı olur.

Kullanım :

Günde 1 veya ihtiyaç halinde 2 kez kullanılabilir.Gün içinde beraberinde en az Spf 30+ gücünde bir güneş koruyucu kullanılması etkinliğini arttırabilmek için önerilir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.