Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Isıs Pharma Sensylia 24 Saat Etkili Güçlü Nemlendirici Krem 40ml


Ürün kodu: #13426
Son kullanma tarihi:

Tüm Isis Pharma Ürünleri

Aşırı hassas ciltler için yüz bakım kremi

Bu ürünle birlikte 1,00 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
100,30 TL 100,30 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
İsis Pharma Senylia Cream 40ml
Aşırı hassas ciltler için yüz bakım kremi

Açıklama :

SENSYLİA nemsiz ,hasarlı ve hassas ciltler için geliştirilmiş ,nemlendirmenin de ötesinde cildi yapılandıran ,yağsız ve hafif dokusu ile ciltteki hassasiyeti azaltan özel bir yüz kremidir.
SENSYLİA günlük nemlendirici kremin içerisinde 24 saat boyunca cildin nem ihtiyacını karşılayan % 3 Moist 24 ve özellikle ciltteki hassasiyete bağlı olarak oluşan rahatsızlık hissini azaltmada etkin % 1 Skinasensyl yer alır.
Düzenli kullanımı ile cilt bariyerini yapılandırır ,su tutma kapasitesini arttırır.Cillteki kuruluğu ,gerginliği ve hassasiyeti azaltır.

Kullanım :

Günde 1 kez sabahları kullanılır. Makyaj altı kullanım için ideal bie nemlendiricidir.Diğer krem veya tedaviler sonrasında da kullanılabilir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.