Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Isis Pharma Unitone 4 Krem Spf50 Koyu Renkli Lekeler İçin Krem30ml

2 yorum | 4,00 puan

Ürün kodu: #7625
Son kullanma tarihi:

Tüm Isis Pharma Ürünleri

Yüksek Koruma Leke Açıcı

Bu ürünle birlikte 1,60 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
160,00 TL 160,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

İsis Pharma Unitone 4 Krem Spf50 30ml

Açıklama :

Unitone 4 SPF 50 Krem ciltte güneş, yaş, doğum kontrol hapı, hamilelik gibi nedenler ile ortaya çıkan koyu lekelerde kullanılır. Formülünde yer alan güçlü leke açıcı maddeler aşırı renk pigmenti (melanin) üretiminin sınırlanmasında etkili olur.

%2 Alfa-Arbutin - melanin azaltıcı
%1 Kojik Asid - melanin azaltıcı
SPF 50 Güneş Koruyucu Filtreler
Alternatif olarak Unitone 4 Krem akşamları uygulanırken gündüz leke bakımı için Unitone 4 SPF 50 Krem kullanmak mümkündür. Günde 2-3 kez kullanılması tavsiye edilir. 

KULLANIM ŞEKLİ:

Unitone 4 Krem SPF 50  sabahları ve gün içinde lekelerin üzerine uygulanır. Arzu edilir ise akşam Unitone 4 Krem ile etki daha da artırılabilir.
 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.