Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Isıs Pharma Vitiskin Açık Renkli Cilt Lekeleri İçin Jel 50ml


Ürün kodu: #6933
Son kullanma tarihi:

Tüm Isis Pharma Ürünleri

Hipopigmentasyonlu ciltler için bakım jeli. Vitiskin ciltte derinin normal renginden daha açık, beyaz lekelerde kullanılan bir formülasyondur

Bu ürünle birlikte 2,10 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
210,00 TL 210,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

İsis Pharma Vitiskin Jel 50ml
Hipopigmentasyonlu ciltler için bakım jeli. Vitiskin ciltte derinin normal renginden daha açık, beyaz lekelerde kullanılan bir formülasyondur

Ciltte açık tonlu renk farklılıkları olan bölgeleri normal cilt rengi ile aynı cilt tonuna getirebilmek amacı ile kullanılabilir.Açık renkli cilt lekeleri olan bölgelerin bakımı için  kullanlır.Homojen bir cilt renginin sağlanmasına katkıda bulunur.

 Vitiskin ciltte derinin normal renginden daha açık, beyaz lekelerde kullanılan bir formülasyondur:

Düsmütin BT-SOD
Kalsiyum Pantotenat
Çinko
Bakır
Vitamin B12
İçeriğindeki antioksidan Dismütin BT (Yüksek stabiliteye sahip SOD-Süperoksid Dismutaz)  melanin (renk pigmenti) üretiminden sorumlu olan melanosit isimli hücrelerin çalışmasına yardımcı olur. Deri içinde artarak melanositlerin çalışmasını engelleyen serbest radikalleri (H2O2, NO, Oksijen Radikalleri gibi) azaltarak yeniden renk maddesi (melanin) üretimine yardımcıdır.

Formülünde yer alan bakır, çinko, vitamin B12 ve kalsiyum pantotenat ise yine melanositlerin melanin üretimi sırasında ihtiyaç duyabildiği maddeler olup renk pigmentlerinin üretimine ayrıca yardımcı olur.

Yenilikçi tüpü (airless-hava almayan) ile içindeki antioksidan maddelerin bozulmadan saklanması sağlanır.

 

KULLANIM ŞEKLİ

Günde 2 kez lekeler üzerine masaj eşliğinde uygulanır. Diğer normal renkli deri bölgelerinin güneş nedeni ile daha da koyulaşmasını engellemek ve aradaki kontrastın daha da artması engellemek için güneş Koruyucu kullanılması önerilir.

Eğer hekim tarafından önerilmiş ise berabrerinde PUVA, dar bant UVB gibi ışın ve streoid gibi medikal tedaviler uygulanabilir (bunun için mutlaka bir dermatoloğa danışılmalıdır).
 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.