Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

iWhite instant 10 İnce Ağızlık


Ürün kodu: #18678
Son kullanma tarihi:

Tüm iwhite Ürünleri

iWhite kullanımı kolay, evde uygulanabilir bir diş beyazlatma ürünüdür.

Bu ürünle birlikte 0,65 kozmipara hediye!
  % 27 İNDİRİMLİ 
89,00 TL 64,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
iWhite İnstant 10 İnce Ağızlık


White kullanımı kolay, evde uygulanabilir bir diş beyazlatma ürünüdür. Ürün maksimum konfor ve performans sergileyebilen 10 adet ince ağızlıktan oluşmaktadır. Özel fırçalar veya kalıplar hazırlamanıza veya temizlemenize gereksinim duymaz, şırınga fırça veya benzer ekipman kullanmanıza gerek yoktur. Klinik açıdan güvenliği kanıtlanmış özel beyazlatıcı bir jel içermektedirler. Günlük olarak 20 dakika uygulamanız yeterlidir, bu sayede 8 tona kadar varan beyazlatıcı sonuçlara tanık olabilirsiniz. En etkili sonuçları almak için ürün 5 gün üstüste kullanılmalıdır, daha kalıcı sonuçlar için gereksinim duyulacak olursa ilerleyen zamanlarda uygulamayı tekrar etmekte yarar vardır. iWhite ağızlıkları bireysel olarak blister ambalajların içindedir.

Teknoloji

Yeni iWhite beyazlatma formülünün güvenliği ve anında etkinliği klinik çalışmalar ile kanıtlanmıştır. Ürünün Teknolojisi FCC (film kristalize kalsiyum) teknolojisine dayanmaktadır ve anında bir beyazlık sağlar. Küçük beyaz bio-aktif kristaller güçlü bir film oluşturucu polimerler ile kombine edilmiştir. Bu yenilikçi teknoloji sayesinde, beyaz bio-aktif kristaller fiziksel olarak diş yüzeylerine sabitlenmektedir. Bu fiziksel sabitleme sayesinde optimum bir beyazlatıcı etkiyi ortaya çıkarmaktadır. Bu FCC teknolojisi aynı zamanda yenilikçi P.A.P. sistemi ile desteklenmektedir ki bu diş sağlığını etkilemeden dişlerdeki kararmalara neden olan lekeleri çözen etkin bir teknolojidir. Bu sayede lekeler küçük parçalara ayrıştırılarak diş yüzeyinden uzaklaştırılır ve dişlerin hem ön yüzeylerinden hem de arka yüzeylerinden beyazlamasını sağlar. Bu özellik son derece önemlidir çünkü dişin arka yüzeyinde meydana gelen lekeler aynı zamanda önyüzlerinin de koyu renkte kalmasına neden olmaktadır.

Features

Klinik olarak kanıtlanmış Anında Beyazlık
Hızlı: Günde sadece 20 dakika uygulama sayesinde 8 tona varan beyazlatma
Aktif Leke Çıkarıcı
Dişleri Kuvvetlendirir
Kolay tek adımda uygulanabilen bir sistem
Konforlu, her diş yapısına uygun esnek şeffaf ağızlıklar
Dişlerin hem ön hem de arka yüzeylerini beyazlatır
İçerik

Kullanıma hazır, önceden doldurulmuş 10 adet ağızlık
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.