Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Janson Beckett OkuSil Güçlü Göz Çevresi Serumu 30 ml


Ürün kodu: #12155
Son kullanma tarihi:

Tüm Janson Beckett Ürünleri

Kazayağı kırışıklık, koyu halkalar ve göz altı şişkinlikleri için...

Bu ürünle birlikte 2,99 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
299,00 TL 299,00 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo bedava!
Janson Beckett OkuSil Güçlü Göz Çevresi Serumu 30 ml

Açıklama :


Tüm göz çevresi için bakım serumu; kazayağı kırışıklık, koyu halkalar ve göz altı şişkinlikleri için...

OkuSil Etkileri & Önemli Özellikleri

- Göz çevresindeki ince çizgi ve kırışıklıkları azaltır ve giderir.
- Göz çevresinde oluşan morluk ve torbalanmaları azaltır ve giderir.
- Tüm göz çevresinin daha sağlıklı olmasına ve görünmesine yardımcı olur.
- Göz çevresini nemlendirir.
- Göz çevresinin elastikiyetini toparlar ve sıkılaştırır.
- Gözaltı ve kaş altı bölgesine güvenle uygulanan bir üründür.

OkuSil tüm göz çevresi için tek başına etkili bir ürün
Göz çevresindeki ince çizgi, kırışıklık, elastikiyet kaybı, nemsizlik, gözaltı morluk ve torbalanmaları için tek başına etkili, ideal üründür.
Yapısında bulunan % 10 Argireline ile göz çevresinde mimik yapmaktan veya diğer nedenlerle oluşan ince çizgi  ve kırışıklıkları azaltan ve gideren sonuç odaklı bir üründür. Ayrıca içeriğinde bulunana DMAE, göz çevresindeki Elastin ve Kollajen liflerini onarıp güçlendirerek göz çevresini sıkılaştırır ve yeniden belirgin bakışlara sahip olmamızı sağlar.
 
OkuSil göz altı morluklarına & torbalarına karşı etkili
OkuSil ayrıca gözaltında zayıf dolaşımından dolayı oluşan gözaltı morluk ve torbalanmalarını da en aza indirip tedavi eder. Yapılan klinik çalışmalarda genetik nedenlerle oluşmuş gözaltı morluklarında da düzenli kullanıldığında azalma etkisi sağladığı görülmüştür. OkuSil, AlphaDerma CE ile beraber kullanılırsa, göz çevresinin daha diri ve pürüzsüz bir hale getirilip gençleştirilmesinde daha etkin olup çok hızlı bir şekilde sonuç alınmasını sağlar. OkuSil bütün cilt tiplerine uygun olup kadın ve erkeklerin rahatça kullanabileceği bir göz ürünüdür.

İçerik :
Demineralized Spring Water, Argireline, Aloe Vera Gel, Glycerine, Hydroxyethylcellulose, DMAE Bitartrate, Soluble Collagen, Hydrolyzed Elastin, Hydrolyzed Soy Protein, Polysorbate-20, Seaweed Extract, Hyaluronic Acid, Methyl Paraben, Propyl Paraben, Mallow Extract, Ivy Extract, Cucumber Extract, Sambucus Extract, Arnica Extract, Simethicone.

Temel İçerikler
%10 Argireline     Elastin
Hyaluronic Acid     Kollajen
DMAE      Soya Proteini
Seaweed Extract     Arnica (Dağ Tütünü)
Ivy (Sarmaşık)      Cucumber (Salatalık Özleri)

OkuSil her türlü cilt tiplerine sahip kadın ve erkekler için ideal bir üründür.

Kullanım Şekli :
1- Yüzük parmağına alınan yeterli miktarda OkuSil'i, gözaltı ve kaş altı bölgesine içten dışa doğru hafif tampon hareketleri ile uygulayın.

2- Daha iyi bir sonuç için günde iki defa uygulanması tavsiye edilir. Göz içerisine temas ettirilmemeli.

Uyarı :
OkuSil tüm cilt tiplerine uygundur. Fakat kullanmadan önce koltuk altı veya el üstüne küçük bir miktar sürerek cildinizin hassaslığını test etmenizi tavsiye ederiz.
 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.