Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

John Frieda Frizz Ease %100 Shine Glossing Mist 75ml


Ürün kodu: #20216
Son kullanma tarihi:

Tüm John Frieda Ürünleri

%100 parlaklık veren saç spreyi.

Bu ürünle birlikte 0,27 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
27,00 TL 27,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

John Frieda Frizz Ease %100 Shine Glossing Mist 75ml

 

Her an ve her yerde, tüm saçlara yoğun bir ışıltı ve parlaklık kazandırmaya yardımcı olur.Hafif ve yağsız formülü elektriklenmeleri ve uçuşmaları yatıştırır.Yağsız formülü iki yıkama arasında saçın ışıltısını canlandırır. 

Uygun Saç Tipi:

Elektiriklenen, kabaran saçlar.

Kullanım Şekli:

Kuru, şekillendirilmiş saçta kullanın. Başınızın 20-25 santimetre (8-10 inç) uzağında tutun.Işıltılı bir görünüm için saça hafifçe ve eşit olarak püskürtün.Saçın pırıltısını korumak için ihtiyaç duydukça uygulamayı tekrarlayın

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.