Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

John Frieda Frizz Ease 3 Güne Kadar Fön Sabitleyici Sprey


Ürün kodu: #16309
Son kullanma tarihi:

Tüm John Frieda Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,34 kozmipara hediye!
  % 10 İNDİRİMLİ 
38,00 TL 34,20 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
John Frieda Frizz Ease 3 Day Straight Semi Permanent Styling Spray (Fön Sabitleyici)

Açıklama:

• Düz, Pürüzsüz Saç içine kıvırcık, kıvırcık saçlar Dönüşümleri,
• Güvenli için Boyalı Ve Kimyasal Boyalı Saçlar,
• Isı Hasarı Ve Blokları Kabarma karşı korur.
• Keratin protein ile Isı-Aktif Formül.

Kullanım Şekli

Kullanmadan önce,klipsi sağa veya sola çevirerek püskürtücü mandalın kilidini açınız.Nemli veya Islak saçınıza püskürtünüz, kuru saça uygulamayınız.
Başlangıç olarak 7-15 defa püskürtünüz.Saçınızdaki kıvırcıklık yoğunluğuna, saç uzunluğuna ve kalınlığına göre daha fazla veya daha az uygulayınız.Eşit miktarda yayabilmek için saçınızı tarayınız ve fön çekerek kurutunuz.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.