Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

John Frieda Frizz Ease Bukle Belirginleştirici Saç Kremi


Ürün kodu: #16311
Son kullanma tarihi:

Tüm John Frieda Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,25 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
25,00 TL 25,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
John Frieda Frizz Ease Dream Curls Conditioner(Bukle Belirginleştirici)

Polimer içeren formülü ile saçları bukleli şekillendirmeye, bukleleri yeniden canlandırmaya, belirginleştirimeye ve nemlendirmeye yardımcı olurken, saçı  kolayca şekillendirmeyi ve verilen şekli 24 saate kadar muhafaza etmeyi destekler.

BOYALI SAÇLARIN KULLANIMINA UYGUNDUR.

Kullanım Şekli :


Öncesinde saçınızı Frizz-Ease Fream Curls Bukle Belirginleştirici Şampuan ile yıkayınız. Kremi ıslak saçınıza yayınız ve iyice durulayınız. Devamında, Frizz-Ease Bakım Serumu uygulayınız.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.