Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

John Frieda Frizz Ease Bukle Belirginleştirici Sprey 200ml


Ürün kodu: #20206
Son kullanma tarihi:

Tüm John Frieda Ürünleri

Bukleli Saçlara Özel Bukle Belirginleştirici Sprey

Bu ürünle birlikte 0,27 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
27,00 TL 27,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

John Frieda Frizz Ease Bukle Belirginleştirici Sprey 200ml

Saçlarınızın Doğal kıvırcıklığını belirginliğini elastikiyetini ve canlılığını geri kazandırmayı destekler. Saçlarınızın doğal dokunulası yumuşaklıkta ve ışıl ışıl olmasına yardımcı olur. Alkol içermez. Isıya karşı koruyucu özelliği bulunmaktadır.

Kullanım Şekli :

 Kullanmadan önce çalkalayınız. Islak saçınıza sıkınız ve eşit bir biçimde dağıtınız. Saçınızı tutamlar halinde sıkıştırarak bukleleri belirginleştirmeye yardımcı olunuz. Saçınızı doğal olarak kurumaya bırakınız veya vigo yardımıyla kurutunuz.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.