Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

John Frieda Frizz Ease Creme Serum Overnight Repair Formula


Ürün kodu: #9228
Son kullanma tarihi:

Tüm John Frieda Ürünleri

Kuru, Yıpranmış ve Elektriklenen Saçlara Özel

Bu ürünle birlikte 0,43 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
42,50 TL 42,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

John Frieda Frizz Ease Creme Serum Overnight Repair Formula 50 ml

Bir Gecede Onarıcı Saç Bakım Serumu
 
Kuru, Yıpranmış ve Elektriklenen Saçlara Özel

 
Damage Mending Technology - Hasar Onaran Teknoloji ve rahatlatıcı etkili papatya özü ile zenginleştirilmiş içerik, gece boyunca kapladığı saç telini onarmayı, kırılmaları ve saç uçlarında oluşan ayrılmaları gözle görünür bir biçimde gidermeyi, saçınızı derinlemesine beslemeyi ve saçınızın ihtiyacı olan nemi geri kazandırmayı destekler. Saçı ağırlaştırmayan hafif formülü ile yastığınızda herhangi bir leke bırakmaz.
 
İçeriğindeki Silikon, duatlar ve Propylene Glycol ile gece boyunca saç telini pürüzsüzleştirmeye, yumuşatmaya ve nemlendirmeye yardımcı olduğu yapılan çalışmalarla kanıtlanmıştır.

Kullanım Şekli:Yatmadan önce 3-5 pompa serumu avuç içinizde yaydıktan sonra saçınıza eşit bir biçimde saç uçlarınıza yoğunlaşarak dağıtınız.

Gece boyunca saçınızda bırakınız. Ertesi sabah saçınızı şampuan ve bakım kremi ile yıkayınız. En iyi sonuç için haftada 2-3 kez uygulayınız.


Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.