Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

John Frieda Frizz Ease Flawlessly Straight Conditioner 250ml


Ürün kodu: #20207
Son kullanma tarihi:

Tüm John Frieda Ürünleri

Kusursuz düzlükte saçlar için bakım kremi

Bu ürünle birlikte 0,25 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
25,00 TL 25,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

John Frieda Frizz Ease Flawlessly Straight Conditioner 250ml

Polimer içeren formülü ile düz şekillendirmeye, elektriklenen ve kabaran saçları pürüzsüzleştirerek nemlendirmeye ve yumuşatmaya yardımcı olurken, saçı kolayca şekillendirmeyi ve verilen şekli 24 saate kadar muhafaza etmeyi destekler.

Boyalı Saçların Kullanımına Uygundur

Kullanım Şekli :

Öncesinde saçınızı frizz-ease straight ahead düzleştirici şampuan ile yıkayınız. Kremi ıslak saçınıza yayınız ve iyice durulayınız. Deavımda frizz-ease serumu uygulayınız.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.