Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

John Frieda Frizz Ease Onarıcı Bakım Serumu Orijinal Formül


Ürün kodu: #16315
Son kullanma tarihi:

Tüm John Frieda Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,34 kozmipara hediye!
  % 10 İNDİRİMLİ 
38,00 TL 34,20 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
John Frieda Frizz Ease Hair Serum Original Formula(Onarıcı Bakım Serumu)

Orijinal Formül;


Orijinal Formüllü Onarıcı Bakım Serumu, içeriğindeki İpek Proteini ile saçlarda etkili bir bakım sağlamayı ve saç uçlarında oluşan ayrılmaları önlemeyi destekliyor.

Elektriklenen ve kabaran saçlarınız varsa ve bundan memnun değilseniz, John Frieda serumları denemelisiniz. Orijinal formül, ekstra güçlü formül ve ısıya karşı dayanıklı formül

seçenekleriyle sorununuza çare bulacak. İlk kullanımdan itibaren farkını saçlarınızda hissedeceğiniz bu mucize ürün, saç bakımınızın vazgeçilmez bir parçası olmaya aday.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.