Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

John Frieda Sheer Blonde Moisturising Shampoo 250 ml


Ürün kodu: #20209
Son kullanma tarihi:

Tüm John Frieda Ürünleri

Koyu sarı tonlardaki saçlara özel nemlendirici şampuan

Bu ürünle birlikte 0,25 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
25,00 TL 25,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

John Frieda Sheer Blonde Moisturising Shampoo 250 ml

Jojoba yağı bal ve yulaf içeren nemlendirici formülü ile saçları yumuşatmaya ve matlaşmaya neden olan kalıntılardan arındırmaya yardımcı olur. Saçlardaki tüm sarı tonları ortaya çıkarmayı destekler. Saça renk vermez.

Kullanım Şekli: Islak saça köpürterek uygulayınız ve durulayınız. Devamında Sheer Blonde Sarı Saçlara Özel Nemlendirici Bakım Kremi uygulayınız.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.