Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

John Frieda Volume Luxurious Hacim Veren Sprey 125 ml


Ürün kodu: #20205
Son kullanma tarihi:

Tüm John Frieda Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,27 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
27,00 TL 27,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

John Frieda Volume Luxurious Hacim Veren Sprey 125 ml

İnce telli, sönük saçlarınıza salon profesyonelliğinde doğal görünümlü bir hacim kazandırın. Saçlarınızda dipten başlayan muhteşem bir hacim yaratın. Saçları dipten kaldırmayı destekleyici özel bir kompleks içeren bu formül ince telli saçlara hacim kazandırır.,

Kullanım Şekli :

 Havlu ile ıslaklığı alınmış nemli saçınıza saç diplerine yoğunlaşarak püskürtünüz. Saçlarınızın en alt ve üst bölümlerine de uygulayınız. Saçınızı dilediğiniz gibi kurutup şekillendiriniz.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.