Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

John Frieda Volume Luxurious Köpük 200ml


Ürün kodu: #20204
Son kullanma tarihi:

Tüm John Frieda Ürünleri

Hacim Kazandıran Saç Köpüğü

Bu ürünle birlikte 0,27 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
27,00 TL 27,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

John Frieda Volume Luxurious Köpük 200ml

İnce telli sönük saçlarınıza salon profesyonelliğinde doğal görünümlü bir hacim kazandırın. İnce telli saçlarınızı kalınlaştırarak yapışkanlık hissi olmadan tüm saçlarınızda hacimli bir görüntü yaratın.

Kullanım Şekli:Ürünü çok iyi çalkalayınız ve ters çeviriniz. Avucunuza bir miktar sıkınız. Havlu ile ıslaklığı alınmış nemli saçınıza kökten uca eşit bir şekilde uygulayınız. Saçınızı dileğiniz biçimde şekillendiriniz.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.