Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

John Frieda Volume Luxurious Şampuan 250ml


Ürün kodu: #20203
Son kullanma tarihi:

Tüm John Frieda Ürünleri

Dokunulası Ve Hacimli Saçlar İçin Şampuan

Bu ürünle birlikte 0,25 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
25,00 TL 25,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

John Frieda Volume Luxurious Şampuan 250ml

Dokunulası Ve Hacimli Saçlar İçin Şampuan İnce telli sönük saçlarınıza salon profesyonelliğinde doğal görünümlü bir hacim kazandırın.İnce telli saçlarınızı dolgun bir görünüme hazırlayın. Saçlarınızı nazikçe temizler ve doğal yumuşak hissini bozmadan hacim kazandırmaya yardımcı olur.

Kullanım Şekli : Islak saça köpürterek uygulayınız ve iyice durulayınız. Devamında Luxurious volume dokunulası ve hacimli saçlar için bakım kremi uygulayınız.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.