Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Johnson & Johnson Baby Pişik Kremi 100 ml


Ürün kodu: #3897
Son kullanma tarihi:

Tüm Johnson Johnson Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,18 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
17,50 TL 17,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
JOHNSON & JOHNSON BABY PİŞİK KREMİ 100 ml


Açıklama :

• Bebeklerde pişik oluşumunu önlemek ve iyileşmesine yardımcı olmak için kullanılır.
• Her alt değiştirmeden sonra, temiz ve kuru cilde ince bir tabaka halinde sürülür.

Özellikler :

• İyileştirici etki: İçerdiği Çinko Oksit ve D-pantenol sayesinde cilt kızarıklıklarını iyileştirir, cildi rahatlatır.
• Koruyucu etki: İçerdiği Çinko Oksit, Dimetikon, mineral yağlar, vazelin ve bariyer oluşturma özelliği taşıyan diğer maddeler sayesinde cilt üzerinde bir bariyer oluşturur. Böylece, idrar ve dışkının oluşturduğu ıslaklığın cilde temasını önler.
• Anti-bakteriyel etki: İçerdiği Hekzamidin, pişikte etkili olan mikroorganizmaların üremesini kontrol altında tutar. Bu, enfeksiyonlu pişik riskini önlemeye yardımcı olur.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.