Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Klorane Henne Kına Ekstresi İçeren Kahverengi Saçlar İçin Bakım Şampuanı


Ürün kodu: #10358
Son kullanma tarihi:

Tüm Klorane Ürünleri

Kestane ve kumral saçlar için.

  % 0 İNDİRİMLİ 
27,51 TL 27,51 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL

KLORANE Kına Ekstresi İçeren Kahverengi Saçlar İçin Bakım Şampuanı 200 ml
 

Tüm Klorane bitkileri çok iyi bilinen etkileri ve mükemmel toleransları nedeniyle seçilmişlerdir. Klorane Phytofiliere adı verilen gerçekten çok sıkı / titiz kural ve normlara göre yetiştirerek hasat edilirler. İlaç endüstrisinde kullanılan bilimsel prosedürlerin tamamı uygulanarak, bu ekstreler aktif içerikler kadar damıtılırlar. Bu da etkinliğin daha da artmasını sağlamaktadır.
 
Klorane Kına ekstresi içeren şampuan, nazik ve hacimlendirici yapısıyla saça kestane rengi ışıltılar katar. Saç keratinine zarar vermeden, yüzeysel etkiler bırakır. Saç tellerinin güçlendirmesine yardım eder, parlaklık verir ve kolay şekil almasını sağlar. 
 
Kullanım Talimatları :
Saçınızı şampuanlayınız ve ardından iyice durulayınız. Durulamadan önce şampuanın saçınızda birkaç dakika kalmasına izin veriniz. Dilediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz. Gözle temas ederse bol suyla durulayınız.

 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.