Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Klorane Isırganotu Ekstresi İçeren Yağlı Saçlar İçin Bakım Şampuanı 400ml


Ürün kodu: #18966
Son kullanma tarihi:

Tüm Klorane Ürünleri

Yağlı saç derisi için sebum dengeleyici

Bu ürünle birlikte 0,26 kozmipara hediye!
  % 53 İNDİRİMLİ 
54,90 TL 26,00 TL
Stok durumu: Süper Hızlı Gönderim | Gün içerisinde saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoda.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Klorane Isırganotu Ekstresi İçeren Yağlı Saçlar için Bakım Şampuanı 400 ml

Klorane laboratuvarları, bitki mirasının iyi kullanımını ve korunmasını amaçlar. Tüm Klorane bitkileri çok iyi bilinen etkileri ve mükemmel toleransları nedediyle seçilmişlerdir. Çok sıkı kural ve normlara göre yetiştirilirler. İlaç endüstrisinde kullanılan bilimsel prosedürlerin tamamı uygulanarak, bu ekstreler elde eilir Bu da etkinliğin daha da artmasını sağlamaktadır. Isırganotu ekstresinin polisiklik bileşimi, sebum dengeleyici özellik gösterir yağ bezinin aktivitesini deüzenlemeye yardım eder.

Kullanım Talimatları: Saçınızışampuanlayınız ve ardından iyice durulayınız. Gözle temas ederse bol suyla durulayınız. Ürünün üretim Yeri Fransa'dır.

Aktif İçerik: Urtica dioica L. (ısırganotu) ekstresi.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.