Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Klorane Latin Çiçeği Ekstresi İçeren Kuru Kepeğe Karşı Bakım Şampuanı 200ml


Ürün kodu: #10338
Son kullanma tarihi:

Tüm Klorane Ürünleri

Saçınızdaki kepeklerden kurtulamıyor musunuz ?

  % 0 İNDİRİMLİ 
39,90 TL 39,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

KLORANE Latin Çiçeği Ekstresi İçeren Kepeğe Karşı Bakım Şampuanı 200 ml
     
Latin Çiçeği / Kepek Karşıtı / Kuru Kepek Pullanan Saç Derisi

Tüm Klorane bitkileri çok iyi bilinen etkileri ve mükemmel toleransları nedeniyle seçilmişlerdir. Klorane Phytofiliere adı verilen gerçekten çok sıkı / titiz kural ve normlara göre yetiştirerek hasat edilirler. İlaç endüstrisinde kullanılan bilimsel prosedürlerin tamamı uygulanarak, bu ekstreler aktif içerikler kadar damıtılırlar. Bu da etkinliğin daha da artmasını sağlamaktadır.
 
Klorane Latin Çiçeği ekstresinin temizleyici özellikleri, kepeğe karşı olan özel kompleksin varlığı ile arttırılmıştır. Nazik, koruyucu ve hacim arttırıcı bazı sayesinde, Klorane Latin Çiçeği Ekstresi içeren şampuan, kuru kepeğin giderilmesine yardımcı olur ve beyaz ve hafif kepekler kolayca saçlı deriden uzaklaştırılır. Mükemmelce temizlenmiş saç eski parlaklığına kavuşmaya başlar. Hipoalerjeniktir.
 
İçerik :
200 ml Latin Çiçeği Ekstresi

Kullanım Talimatları :

Bir kez şampuanlama yeterlidir. Ardından iyice durulayınız. Gözle temas ettirmeyiniz. Kepeklere karşı yoğun bakım için haftada 2 defa uygulanır. Bakımın devamı için haftada 1 kez uygulayın. İhtiyaç duyarsanız Klorene'nin yatıştırıcı pivoine ekstreli saç şampuanı ile dönüşümlü olarak da kullananbilirsiniz.

 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.