Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Klorane Keten Lifi Saç Kremi 150 ml


Ürün kodu: #20051
Son kullanma tarihi:

Tüm Klorane Ürünleri

Klorane Keten Lifli İnce Telli Saçlar İçin Hacim Veren Saç Kremi 150 ml

  % 0 İNDİRİMLİ 
44,90 TL 44,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Klorane Keten Lifli İnce Telli Saçlar İçin Hacim Veren Saç Kremi 150 ml

Klorane Hair Conditioner With Flax Fiber

Klorane Keten Lifi İçeren İnce Telli Saçlar İçin Hacim Veren Saç Bakım Kremi

Klorane Keten Lifli ince telli saçlar için hacim veren saç bakım kremi saçın beslenmesine ve kolay taranmasına yardımcı olur. İnce ve zayıf saçların bakımına yardımcı olur. İçeriğindeki yumuşatıcı ajanlar sayesinde saç derisini kaplar, yumuşatır ve hacim kazandırır. Keten Lifli saç bakım şampuanı ile birlikte kullanımı tavsiye edilir. 

Kullanımı :

Keten Lifi içeren şampuan ile yıkakdıktan sonra havluyla kurulanmış saça uygulayın. Saçta 2-3 dakika bırakınız, ardından durulayın. Gözle temasından kaçının, teması halinde bol suyla durulayınız.Fransız Malıdır.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.