Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Klorane Keten Sprey


Ürün kodu: #20052
Son kullanma tarihi:

Tüm Klorane Ürünleri

Klorane Keten Lifi İçeren İnce Telli Saçlar İçin Hacim Veren Bakım Spreyi 125 ml

  % 0 İNDİRİMLİ 
49,00 TL 49,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Klorane Keten Lifli Hacim Veren Bakım Spreyi 125 ml

Klorane Leave-in Spray With Flax Fiber 

Klorane Keten Lifi İçeren İnce Telli Saçlar İçin Hacim Veren Saç Bakım Spreyi 

Klorane Keten Lifli ince telli saçlar için hacim veren saç bakım spreyi saçın beslenmesine, hacim kazanmasına ve kolay şekil almasına yardımcı olur. İnce ve zayıf saçların bakımına yardımcı olur. İçeriğindeki yumuşatıcı ajanlar sayesinde saç derisini kaplar, yumuşatır, hacim kazandırır ve şekil almasını sağlar. Keten Lifli saç bakım şampuanı ile birlikte kullanımı tavsiye edilir. 

Kullanımı :

Keten Lifi içeren şampuan ile yıkakdıktan sonra havluyla kurulanmış saça uygulayın.Gözle temasından kaçının, teması halinde bol suyla durulayınız.Fransız Malıdır.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.