Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Klorane Yulaf Sütü İçeren Susuz Temizlik Şampuanı 150ml


Ürün kodu: #9973
Son kullanma tarihi:

Tüm Klorane Ürünleri

Saçlarınız için en değerli tahıl, yuklaf özü içerir 150ml

  % 0 İNDİRİMLİ 
49,00 TL 49,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
KLORANE Yulaf Sütü İçeren Susuz Temizlik Şampuanı 150 ml
Avena Sativa L.(Yulaf) - Poacea familyası

Saçlarınız için en değerli tahıl
Bronz çağından beri, yulaf; üstün besleyici ve kozmetik özellikleri nedeniyle tanınmaktadır. Kendine özgü nemlendirici özellikleri, saç derisinin doğal dengesini korurken, saçın yumuşak ve dış etkilere karşı korunmuş olmasını sağlar.

1 - Olağanüstü hassas sütün zenginliği
Klorane Laboratuvarları, Güneybatı Fransa'da özellikle seçilen yulaf tanelerini hsat eder. Nemlendirici ve yumuşatıcı özellikleri nedeniyle, Pierre Fabre, saç derisinin günlük olarak rahatlıkla kullanabileceği krem-süt yapısında mükemmel bir ürün formüle edilmiştir.

2 - Beyaz Yulaf : Kozmetik kullanım için ideal
Faydalı proteinlerce zengin bu yulaf tipi, saç ve saç derisini, kırılgan doğasına zarar vermeden korur.

3 - Profesyonel kurallar rehberliğinde hasat
Klorane Laboratuvarları, olgun yulaf tanelerini yaz boyunca hsat eder ve ardından minumum nem seviyesine izin verecek şekilde kurutur. Bu süreç,  etken maddenin kalitesinin korunması için kritik bir etmendir.

4 - Sıkı denetimlere dayalı ekstraksiyon
Klorane Laboratuvarlarının kalite standarlarını korumak ve saf aktif içerikler geliştirmek amacıyla, sadece el değmemiş ve bozulmamış taneler ekstraksiyon için saklanır.

5 - Tamamen zararsız bir ürün
En yüksek güvenliği garanti edebilmek için yulaf içeren ürünler, tüm yaş grupları için dermatolojik olrak test edilmiştir.

Klorane yulaf sütü içeren hassas bakım ürünleri
Şampuan, Kuru Şampuan (durulanmayan) ve Bakım ürünlerinden oluşur. Klorane, en hassas saç tipleri de dahil olmak üzere gerçek güzellik ve bakım ürünleri sunar.

Kullanım Talimatları :
Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Az miktarda ürünü 30 cm mesafeden homojen olarak saçınıza uygulayın ve 2 dakika sonra saçınızı tarayın.Dilediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz.
Gözle temasından kaçının, temas halinde bol suyla yıkayınız.

Çiçek Açma Zamanı : Temmuz

France, Tarn
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.