Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Kondromin 60 Tablet


Ürün kodu: #8799
Son kullanma tarihi:

Tüm Kondromin Ürünleri

Glukozamin içerikli gıda takviyesi

Bu ürünle birlikte 0,90 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
89,90 TL 89,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

KONDROMİN TABLET (60 TABLET)

Aktif İçerikler

1 tablet, aktif içerik olarak 750 mg Glukozamin Hidroklorid, 600 mg Kondroitin Sülfat ve 20 mg Manganez Glukonat içerir.

Kullanım Şekli

Farklı şekilde önerilmedi ise doz, günde 1500 mg Glukozamin Hidroklorid, 1200 mg Kondroitin Sülfat ve 40 mg Manganez Glukonat’ın alınmasını sağlayacak 2 tablet şeklindedir. Her bir tabletin günün ayrı zamanlarında veya tabletlerin ikisi birlikte, tercihen yemeklerden önce bir miktar su ile alınması önerilir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.