Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Kotex Günlük Ped Uzun 16 lı


Ürün kodu: #12007
Son kullanma tarihi:

Tüm Kotex Ürünleri

Kotex günlük pedler, kendinizi rahat ve temiz hissetmenize yardımcı olur. 16 lı

Bu ürünle birlikte 0,05 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
4,50 TL 4,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Kotex Günlük Ped Uzun 16 lı

Günlük akıntı kadın vücudunun sağlıklı çalıştığının önemli bir göstergesidir. Ancak bu akıntılar iç çamaşırınızda istenmeyen leke ve ıslaklığa sebep olur.

Nefes alan yumuşak yüzeyi ve vücudunuzun şeklini alan ince yapısıyla Kotex® günlük pedler, kendinizi rahat ve temiz hissetmenize yardımcı olur.

Tekli veya ikili ekonomik paketlerden oluşan Kotex® günlük pedlerden ihtiyaçlarınıza ve iç çamaşırınızın şekline uygun olan dört farklı çeşitten birini tercih edebilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.