Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Krauterhof Power Anti-Cellulite Serum 10 Günlük Güçlü Selülit Giderici Serum 50 ml


Ürün kodu: #18023
Son kullanma tarihi:

Tüm Krauterhof Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,53 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
53,01 TL 53,01 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Krauterhof Power Anti Cellulite Serum 10 Günlük Güçlü Selülit Giderici Serum 50 ml

Selülitte yoğun kullanım için özel olarak geliştirilmiş bir serumdur. Krauterhof Power Anti Cellulite Serum 10 Günlük Güçlü Selülit Giderici Serum, Caffein ve LIPOREDUX (Cla Carnitine ) içeren yüksek teknolojik çoklu etken madde kompleksi, hoş ısıtma etkisi ile, masaj ve diyetle desteklendiğinde cilt görüntüsünün fark edilir şekilde düzelmesine yardımcı olur. Cilt hissedilir şekilde sıkılaşır ve düzleşir.

Kullanım Şekli:


Krauterhof Power Anti Cellulite Serum 10 Günlük Güçlü Selülit Giderici Serum her gün akşamları sorunlu bölgenin genişliğine bağlı olarak yeterli miktarda selülitli cilt bölgesine masaj yapılarak sürülür. 10 günlük Krauterhof Anti-Cellulite serum uygulamasından sonra Krauterhof Anti Cellulite Gel ile vücut bakımına devam edilmesi önerilir.

Uygulama:

Krauterhof Power Anti Cellulite Serum 10 Günlük Güçlü Selülit Giderici Serum uygulama miktarına göre 15-30 dakika arasında ısıtıcı etki hissedilir, bu etken maddelerin aktivasyonundan dolayıdır. Göze temas ettirmeyiniz. Uygulamadan sonra eller yıkanmalıdır.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.