Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

La Roche Posay Anthelios SPF 50+ Dermo Kids Pediatrics Milk 300 ml


Ürün kodu: #7104
Son kullanma tarihi: 12.2016

Tüm La Roche Posay Ürünleri

Çocuklar için güneşten koruyucu süt 300ml

  % 0 İNDİRİMLİ 
82,50 TL 82,50 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL

La Roche Posay Anthelios SPF 50+ Dermo Kids Pediatrics Milk 300 ml

Çocukların hassas cildi için güneşten koruyucu süt.

Minumum kimyasal filtre içeriğine sahiptir. UV ışınlarına karşı çok yüksek ve etkili koruma sağlar. Suya, kuma ve tere karşı dayanıklıdır. Parfümsüz ve parabensizdir.

Yüksek UVA ve UVB korumasına sahiptir. Mexoryl SX ve XL filtreleri ile beraber içerdiği La Roche-Posay Termal Suyu sayesinde geniş, fotodengeli UVA/UVB koruması içerir. Suya dayanıklı dokusu ve formu sayesinde uygulama kolaylığı sunar.

  • Dermatolojik ve pediatrik kontrol altında test edilmiştir.
  • Parfümsüzdür

Çocuğunuzun hassas cildi güneş yanıklarına ve gözle görülmeyen hecresel zararlara karşı korunur.

Kullanım Şekli: Güneşe çıkmadan 30 dakika önce uygulayınız. Her 2 saatte bir tekrarlayınız.3 yaşından küçük çocukları güneşe çıkarmayınız.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.