Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

La Roche Posay Anthelios XL Sprey SPF 50+ 200 ml


Ürün kodu: #7103
Son kullanma tarihi:

Tüm La Roche Posay Ürünleri

Çok yüksek yüz ve vücut koruması içeren sprey

Bu ürünle birlikte 0,83 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
82,50 TL 82,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
La Roche Posay Anthelios XL Sprey SPF 50+ 200 ml

Vücut için SPF 50 korumalı sprey

Çok açık renkli ve güneşe hassas ciltlerin korunmasında kullanılır.

Minumum kimyasal filtre içeriğine sahiptir. UV ışınlarına karşı çok yüksek ve etkili koruma sağlar. Suya, kuma ve tere karşı dayanıklıdır. Parabensiz ve parfümsüzdür.

Orta derecede güneş ışığına maruz kalan, hassas ciltten güneş alerjisi olan ciltlere kadar kullanımı uygundur. Pratik ve ekonomik format.

Cildi güneş yanıklarından, cilt reaksiyonlarından ve UV ışınlarının neden olduğu hücre hasarlarından korur.

Kullanım Şekli: Güneşe çıkmadan yarım saat önce tüm vücudunuza ve yüzünüze uygulayın. 2 saatte bir ve her yüzmeden sonra tekrarlayın.

 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.