Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

La Roche Posay Cicaplast Baume B5 100ml


Ürün kodu: #5860
Son kullanma tarihi:

Tüm La Roche Posay Ürünleri

Bebek, Çocuk ve Yetişkinler İçin Cilt Onarıcı Balsam

  % 0 İNDİRİMLİ 
44,90 TL 44,90 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL

La Roche Posay Cicaplast Baume B5 100ml

Bebek, çocuk ve yetişkinlerde tahriş olmuş, zarar görmüş, hasarlı ve hassas ciltleri onarmak için geliştirilmiş bir bakım, onarım kremidir.

La Roche Posay Cicaplast Baume b5, parabensiz, parfümsüz dokusuyla yüz, dudak ve vücut için kullanıma uygundur.

Bakır, çinko, manganez ve madecassoside ile içeriği zenginleştirilmiş olan ürün, kuru ve hasarlı cltleri yatıştırır, hasar görmüş kolajen dokusunu yeniler sıkı ve pürüzsüz bir doku oluşumunu sağlar; elastikiyeti arttırırken akne oluşumu gibi cilt hasarlarının önüne geçer. 

  • Bakır-çinko-manganez sentezi ile hücre yapımı düzenlenir ve hızlanır.
  • Madecassoside ile, antioksidan etkisi ile hücre dokusunu korur, kolajen dokuyu düzenlemeye yardım eder.
  • %5 Panthenol zenginleştirdiği cilt dokusuyla cilt dokusunu korur.
  • İçerdiği La Roche Posay Thermal suyu ile de cildi yatıştırır, ferahlatır ve güçlenmesini sağlar.
  • La Roche Posay Thermal suyu minerallerce çok zengin bir içeriğe sahiptir. 

Bebeklerdeki bez değişimi sırasında oluşabilecek tahriş ve hasarların giderilebilmesi ve oluşumunun önlenebilmesi için kullanılabilir.

Hafif ve kremsi yapısıyla hızlıca emilir, etkisi hızlı ve kalıcıdır.Tahriş oluşumunun iyileşmesini hızlandırır, cilt dokusunu güçlendirir ve yatıştırır. 

Kullanım Şekli: Günde iki defa yıkanıp kurulanmış cilde uygulanabilir, dudaklarda da kullanabilirsiniz. Göz çevresine getirmekten kaçınınız.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.