Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

La Roche Posay Cicaplast Baume B5 40 ml


Ürün kodu: #14837
Son kullanma tarihi:

Tüm La Roche Posay Ürünleri

Bebekler, çocuklar ve yetişkinlerde ortaya çıkan cilt irritasyonu.

  % 0 İNDİRİMLİ 
21,90 TL 21,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

La Roche Posay CICAPLAST BAUME B5 Vücut Bakım Kremi 40 ml

İçeriğindeki Panthenol 5% ve Madecassoside ile zarar görmüş hassas ciltleri onarır, bakım yapar. Bebek, çocuk ve yetişkinler için uygundur.

Bebek, çocuk ve yetişkin cilt rahatsızlıkları ve yetişkinlerde görülen cilt ısınmasının etkisini azaltmak için kullanılabilir.
Vücut, yüz ve dudaklara uygulanabilir. Optımum toleransa sahip ve hassas ciltler için uygundur. Parabensiz ve parfümsüzdür.

• Optimum cilt onarımı sağlar. Madecassoside + Bakır - Çinko – Manganez

• Kuru ve rahatsız ciltleri yatıştırır. 5% Panthenol

• Cilt koruması sağlar. Zengin ve besleyici doku + Antibakteriyel

İçeriğindeki La-Roche Posay Termal Suyu ile cildi onarır, yatıştırır ve uzun süreli rahatlık sağlar.
Kızarıklık veya bez değişimi sırasında oluşabilecek tahrişin giderilmesine yardımcı olur ve bebek, çocuk ve yetişkinler için uygundur.

Kullanım ŞekliGünde iki kez yıkanmış ve kurulanmış cilde uygulayın. Yoğun miktarlarda kullanılabilir. Vücut, yüz ve dudaklara uygulanabilir. Göz çevresiyle temastan kaçının.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.