Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

La Roche Posay Kerium DS Şampuan 125 ml


Ürün kodu: #5622
Son kullanma tarihi:

Tüm La Roche Posay Ürünleri

Kepeğe karşı görünür etkilidir. İçerdiği temizleyici kompleks, saç derisindeki sebum dengesini sağlar ve kepeğin azalmasına yardımcı olur.

  % 0 İNDİRİMLİ 
59,50 TL 59,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

La Roche Posay Kerium DS Şampuan 125 ml

İnatçı, tekrarlayan, saç derisine yapışan kepeklenmeye karşı LHA, kalıcı kepeği yok etmek için ince, yoğun ve mikro soyucu etki sağlar. 

Kepeğe kökünden etki etmek ve yeniden oluşmasını engellemek için kafa derisine ve saç köküne arındırıcı bir kompleks uygular.

İçeriğindeki Vitamin PP, derideki kaşıntıyı rahatlatabilmektedir.

Kullanımın ilk haftasından itibaren gözle görünür etkinlik, daha yumuşak, parlak saçlar ve kaşıntıda azalma gözlemlenmiştir.

Düzenli kullanıldığında saç derisi dengelenir. Formülü sayesinde kepeğin yeniden oluşmasına karşı koyar. Saç derisini rahatlatıcı etkisi ilk kullanımlardan itibaren gözlemlenir. 3 haftalık kullanım sonrasında saç derisi uzun süreli olarak arınır.

Kullanım Şekli: Bir miktar şampuanı saç derinize nazikçe masaj yaparak uygulayın ve saçınızı durulayın. 4 haftalık kür halinde haftada 2 kere uygulayın. Diğer günlerde kullanmak üzere tamamlayıcı şampuan olarak Kerium Doux Extreme şampuanı kullanmanız önerilir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.