Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

La Roche Posay Pigmentclar Serum 30 ml


Ürün kodu: #19092
Son kullanma tarihi:

Tüm La Roche Posay Ürünleri

Koyu leke karşıtı bakım serumu

  % 0 İNDİRİMLİ 
129,90 TL 129,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

La Roche Posay Pigmentclar Serum 30 ml

Uzun süreli etkinliği ile farklı özellikteki lekelerin görünümünü azaltmayı sağlar. Lekeleri azaltmaya ve cilt pigmentasyonunu düzeltmeye yardımcı olur.

Yüksek LHA konsantrasyonu sayesinde cilde homojen bir görünüm kazandırır.

Güçlü koyu leke karşıtı içeriği [PhE-Resorcinol] + [Ginkgo] + [Ferulik asit] ile koyu lekeleri ve hiperpigmantasyonu azaltır. Hafif akışkan bir dokuya sahiptir.

Serum’un leke karşıtı etkisi, bakım bırakıldıktan sonra 3 haftaya kadar devam eder.

Hassas ciltler üzerinde test edilmiştir. Paraben içermez.

Kullanım Şekli: Akşamları tüm yüze ve boyuna uygulayınız. Göz çevresine uygulamayınız. Gün boyunca minimum 30 faktörlü güneş kremi ile birlikte kullanılması tavsiye edilir.

 

 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.