Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

La Roche Posay Redermic C 40 ml Kuru Ciltler


Ürün kodu: #5624
Son kullanma tarihi:

Tüm La Roche Posay Ürünleri

Normal ve kuru ciltler için yüz ve boyundaki derin kırışıklık görünümünü azaltmaya ve cilt desteğini güçlendirmeye yardımcı olur.

  % 0 İNDİRİMLİ 
139,90 TL 139,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

La Roche Posay Redermic C 40 ml Kuru Ciltler

Normal ve kuru ciltte derin kırışıklıklar, sıkılık kaybı.

C vitamini, Madecassoside, Hyaluronic Asit ve Nörosensin sayesinde cilt onarıcı, dolgunlaştırıcı, destekleyici ve yaşlanma karşıtı etkiye sahiptir.

Derin kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardım eder. Cilt sıkılaşır. Yaşlanmanın görünen belirtilerini belirgin bir şekilde azaltmaya destek olur.

Kullanım Şekli: Tüm yüz ve boyuna, sabah ve/veya akşam uygulayın.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.