Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

La Roche Posay Rosaliac AR Intense 40ml


Ürün kodu: #20370
Son kullanma tarihi:

Tüm La Roche Posay Ürünleri

Kırışıklık görünümü karşıtı yoğun bakım.

  % 0 İNDİRİMLİ 
84,90 TL 84,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

La Roche Posay Rosaliac AR İntense 40ml

Ciltte yatışma ve rahatlama sağlar.

Kızarıklık görünümü karşıtı ve antioksidan özelliğe sahip içeriği ile kırmızılık görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

Koruyucu , paraben, alkol,parfüm ve renklendirici içermez.Akışkan , tazeleyici ve yağlı bir his bırakmayan jel dokuya sahiptir.

Kullanım Şekli: Sabah ve gece sorunlu bölgelere uygulayın.İdeal etkinlik ve koruma için, Rosaliac UV Leger nemlendirici veya Rosaliac CC Creme ile beraber kullanmanız önerilir.Yoğun güneş ışığına maruz kaldığınız günlerde Rosaliac Ar İntense ile birlikte cilt tipinize uygun Anthelios güneş koruma ürününü bakım rutininize dahil etmenizi öneririz.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.