Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

La Roche Posay Rosaliac UV Legere 40 ml / Kızarık Giderici Nemlendirici


Ürün kodu: #15634
Son kullanma tarihi:

Tüm La Roche Posay Ürünleri

Güçlendirici, Kızarıklık karşıtı, nemlendirici

Bu ürünle birlikte 0,85 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
84,90 TL 84,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

La Roche Posay Rosaliac UV Legere 40 ml / Kızarık Giderici Nemlendirici

Hassas Kılcal Damarlı Normalden Karmaya Dönük Reaktif Ciltler için güçlendirici,kızarıklık giderici nemlendirici spf 15 kızarıklığı kaynağında yok eder,uzun süreli etki sağlar.Cildi derinlemesine yatıştırır.

Kızarıklığı kaynağında yok eder, uzun süreli etki sağlar. Cildi derinlemesine yatıştırır.

Hassas kılcal damarlara sahip yaygın kızarıklık görülen  reaktif cilt için

Cildi güçlendirmek ve kızarıklığı gidermek için çok yönlü koruma içerir. Vitamin CG ve B3 kızarıklığın yayılmasını önler. Mexoryl UV koruma sistemi ile cildi UV ışınlarından korur.Cildi derinlemesine yatıştırması için nemlendirici içerikler ve rahatsızlığı önleyici özellikleri olan La Roche-Posay Termal Su ile zenginleştirilmiştir.

Reaktif cilt yatışmış ve rahatlamış hisseder.

Kullanım Şekli: Hergün tüm yüze uygulayın. Göz çevresinden kaçının.


Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.