Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

La Roche Posay Termal Su 150 gr

2 yorum | 3,50 puan

Ürün kodu: #5861
Son kullanma tarihi:

Tüm La Roche Posay Ürünleri

Cilt temizliğini tamamlayıcı, özellikle hassas ve kırılgan ciltlerin bakımında etkili.

  % 0 İNDİRİMLİ 
39,90 TL 39,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

La Roche Posay Termal Su 150 gr

Avrupanın termal dermatoloji başkenti olarak kabul edilen La Roche-Posay Şehrini her yıl ortalama l l .000 kişi ziyaret etmektedir.

Başta sedef, akne, cilt yanıkları ve egzama olmak üzere önemli cilt hastalıklarının tedavisinde asıl tedaviye destek amaçlı terapatik uygulamalardan faydalanılmaktadır.

300 yıldır, yatışana, yumuşatıcı, serbest radikalleri elimine edici, anti-pururitik ve dekonjestan özellikleri sayesinde dermatolojik uygulamalarda kullanılmaktadır.

Cilt temizliğini tamamlayıcı, özellikle hassas ve kırılgan ciltlerin bakımında etkili. Peeling uygulamaları sonrası cildi yatıştırıcı ve destekleyicidir.

Kullanım Şekli: İhtiyaç duyduğunuz anlarda spreyi sıkın ve etki göstermesi için 2-3 dakika bekleyin.

İçeriği: Bicarbonace; 387 mg/l, Calcium: 149 mg/l, Silicates: 31.6 mg/l, Selenium- 53 mg/l. Zinc: 5 mg/l, pH nötr.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.