Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

La Roche Posay Toleriane Creme Mousse 125 ml


Ürün kodu: #5637
Son kullanma tarihi:

Tüm La Roche Posay Ürünleri

Karmadan yağlıya dönük hassas ciltler için temizleyici krem

  % 0 İNDİRİMLİ 
49,90 TL 49,90 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL

La Roche Posay Toleriane Creme Mousse 125 ml

La Roche-Posay Termal Suyu ile desteklenmiş olan Toleriane Krem, özellikle düşük toleranslı hassas ciltlerin yatıştırılmasında ve nemlendirilmesinde etkilidir. Toleriane Krem, su içinde yağ emülsiyonudur. Parfüm ve koruyucu madde içermez. Normal ve karma ciltler için uygundur. Aşırı kuru ve düşük toleranslı hassas ciltler için Toleriane Rİche, aşırı yağlı ve düşük toleranslı ciltler içinse Toleriane Fluid tavsiye edilir.

Hassas ve düşük toleranslı ciltlerin nemlendirilmesinde ve yatıştırılmasında etkilidir. Özellikle, idiopatik hassasiyet gösteren, alerjik ve kozmetik ürünlere karşı duyarlı tüm ciltlerde ve operatif uygulamalardan sonra (kimyasal peeling, lazer uygulamaları,...) yatıştırıcı ve nemlendirici olarak kullanılabilir.

Kullanım Şekli: Sabah ve akşam tüm yüze uygulayın. Avucunuzun içine bir fındık büyüklüğünde döktüğünüz jeli su ile köpürtün. Göz çevrenizden sakınarak yüzünüze nazikçe masaj yaparak uygulayın. Yüzünüzü durulayınız ve ovmadan küçük dokunuşlarla kurulayın.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.