Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Lacalut Sensitive Diş Macunu 75 ml


Ürün kodu: #14527
Son kullanma tarihi:

Tüm Lacalut Ürünleri

Lacalut 1925 den günümüze ağız ve diş sağlığında 50 den fazla ülkede doktor tavsiyesiyle pazarında lider bir dünya markasıLacalut Sensitive Diş Macunu 75 ml

Bu ürünle birlikte 0,21 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
20,90 TL 20,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Lacalut Sensitive Diş Macunu 75 ml

Bu tıbbi diş macunu hassas dişler için tasarlanmıştır Fırçalama sırasında ağrıyı azaltmaya yardımcı olur. Ayrıca hassas diş ve diş etlerini güçlendirmeye yardımcı olur.

Lacalut Sensitive Diş Macunu  İçeriği
Su, sorbitol, alüminyum hidroksit, hidrat silis, silika, poloksamer 188, sodyum lauril sülfat, hidroksietil selüloz, tatlandırıcı, laktat alüminyum, titanyum dioksit, alüminyum florür, Allantoin, klorheksidin diglükonat, sodyum sakarin, bisabolol Limonen, alüminyum florür içermektedir:

Almanyadan ithal edilmiştir.


Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.