Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Lacalut White Diş Macunu 75 ml


Ürün kodu: #14525
Son kullanma tarihi:

Tüm Lacalut Ürünleri

Ağız ve diş sağlığında 50 den fazla ülkede doktor tavsiyesiyle pazarında lider bir dünya markası

Bu ürünle birlikte 0,24 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
23,50 TL 23,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Lacalut White Diş Macunu 75 ml

Eğer beyaz dişler istiyorsanız ve profesyonel beyazlatma tekniklerinin zararlı etkilerinden endişe duyuyorsanız lacalut white tam size göre

Lacalut White  Diş macunu hidrojen peroksit kullanmadan dişlerinizi beyazlatır, bu yüzden yan etkileri olmadan, sürekli ve güvenli kullanım için mükemmeldir.  Sert kimyasallar uygulamadan dişlerinizin doğal beyazlığını kazandırmaya yardımcı olur.


Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.