Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Lapiden Modern Tüy Dökücü Krem (Parfümlü)

3 yorum | 4,67 puan

Ürün kodu: #4291
Son kullanma tarihi:

Tüm Lapiden Ürünleri

Lapiden ile istenmeyen tüylerden kurtulun!!!

Bu ürünle birlikte 0,05 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
4,90 TL 4,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
LAPİDEN MODERN TÜY DÖKÜCÜ KREM (PARFÜMLÜ)


Açıklama :


Lapiden, üstün krem özellikleri, parfüm, çabuk ve kesin etkisiyle cildinize tazelik, canlılık ve yumuşaklık kazandırır. Cildinizin bakımına öncelik sağlar.

Kullanım Şekli: Kurtulmak istediğiniz tüylerinizin üzerine ince bir tabaka halinde sürüp 5dk bekleyin. Ardından içindne çıkan spatula yardımıyla yumuşayan tüylerinizden kurtulabilirsiniz.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.