Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Lapitak Topuk Çatlak Kremi 60 ml


Ürün kodu: #15365
Son kullanma tarihi:

Tüm Lapitak Ürünleri

Topuk çatlakları için etkili krem

Bu ürünle birlikte 0,13 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
13,00 TL 13,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

LAPİTAK TOPUK ÇATLAK KREMİ 60 ML

Topuklarınız çatlamasın, çoraplarınız kaçmasın ! Topuk çatlakları en sık rastlanan ayak sorunlarındandır. Gün boyu havasız ortamda ve basınç altında kalan topuklarda, zaman içinde kuruma ve çatlamalar oluşur. Dolaşım bozukluğu olan kişilerde daha zor iyileşen bu çatlaklar, önlem alınmadığında daha ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir. Topuk çatlakları aynı zamanda çoraplarınızın kaçmasına da neden olabilir. Düzenli ayak bakımı ile yumuşacık ve sağlıklı topuklara sahip olabilir, çoraplarınızın ömrünü de arttırabilirsiniz

  • Lapitak, içerdiği gliserin, allantoin ve E vitamini ile cildi nemlendirerek topuk çatlaklarını önler.
  • Uzun süre devam eden nemlendirici etkisiyle topuklarınızı yumuşatır
  • Zararlı serbest radikallere karşı koruma sağlayarak cildi canlandırır ve daha sağlıklı bir görünüm kazandırır
  • Etil alkol ve domuz yağı içermez

KULLANIMI

  • Ayaklar temizlenip kurulandıktan sonra masaj yapılarak krem cilde yedirilir.
  • İlk 4 gün için sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez, sonrasında ise günde bir kez kullanılması tavsiye edilir. İhtiyaç duyulduğunda daha sık kullanılabilir.
  • Her yaşta kullanım için uygundur.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.