Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Le Petit Marseillais Gelincik Pamuk Sütü Duş Jeli


Ürün kodu: #19497
Son kullanma tarihi:

Tüm Le Petit Marseillais Ürünleri

Kremsi ve bir o kadar kolay durulanan köpüğü teninizde sofistike ve iştah açıcı bir koku bırakır. Cildiniz yumuşacık olur, nemlenir ve beslenir.

Bu ürünle birlikte 0,09 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
9,00 TL 9,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Le Petit Marseillais Gelincik Pamuk Sütü Duş Jeli

Le Petit Marseillais Pamuk ve Gelincik Sütlü Duş Jeli cildinizi nazikçe temizler.Kremsi ve bir o kadar kolay durulanan köpüğü teninizde sofistike ve iştah açıcı bir koku bırakır. Cildiniz yumuşacık olur, nemlenir ve beslenir. 


Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.