Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Lierac Arkeskin Crem 50 ml


Ürün kodu: #7743
Son kullanma tarihi:

Tüm Lierac Ürünleri

Hormonal Cilt Yaşlanmasına Karşı Anti-Aging Bakım Kremi

Bu ürünle birlikte 1,39 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
139,00 TL 139,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Lierac Arkeskin Creme Riche Visage
 
Kuru ve çok kuru ciltler için

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
İstiridyenin ekstratlarından elde edilen ve mikroskopik boyutta aragonit kristallerinden oluşan Cytonacre sp (kalsiyum karbonat) ve kestane ekstraktı içerir.

SAĞLADIĞI AVANTAJLAR
Cytonacre sp hücre yenileme ve cilt tazeliyici etkisi mevcuttur. Kestane Ekstraktı ile kuruluğa karşı savunmasını güçlendiren keramidlerin yeniden sentezini aktive etmeye yardımcıdır. Yağ da su emülsiyon bazlı üründür.

ÜRÜN KULLANIMI
Gündüz bakım kremi olarak yüze ve boyuna uygulanır.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.