Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Lierac Body Lift 10 Ultra Minceur


Ürün kodu: #7750
Son kullanma tarihi:

Tüm Lierac Ürünleri

Vücudunuzu toplamaya yardımcı...

Bu ürünle birlikte 1,29 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
129,00 TL 129,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Lierac Body Lift 10 Ultra Minceur 200Ml
 
Tüm cilt tipleri için uygundur.
 
Açıklama :

Aktif kafein ile yağ oluşumuna karşı aksiyon kalça, baldır, karın bölgesinde tutulan yağın oluşumunun önlenmesine, parçalanmasına ve dağılmasına yardımcı olur. Aspartam ile şeker oluşumuna karşı aksiyon şekerin yağa dönüşmesini engellemeye yardımcı olur. Aspartam, bir çok şeker diyetinde kullanılmakta olan bir tatlandırıcıdır. Flavanoid bakımından zengin Glycyrrhiza Glabra (meyan) ekstratından gelen Flavo-licorice ile su tutulmasına karşı aksiyonu ile fazla suyun elimine edilmesini destekler ve depo yağların uzaklaştırılmasına yardımcı olur. 
 
Avantajlar
 
Cilt, uygulamayı takiben yumuşak ancak daha sıkı ve içerdiği Buğday Proteini sayesinde daha pürüzsüzlük kazanır. Cilt daha kusursuz görünür.
 
Kullanımı
 
Sabahları ve akşamları hafif problemli alanlara uygulanır. Optimum sonuçlar için hergün sabah akşam 28 gün boyunca kullanmanız önerilir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.